FavoriteLoadingAdd to favorites

 Justice League (2017)


Filmi Traileri
603 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Fantazi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

“I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins, për t’u përballur me një armik edhe më të rrezikshëm.”

Komente