FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Jungle Book (2016)


Filmi Traileri
354 Shikime
  • Lloji Filmit: Aventurë, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një udhëtim të zbulimit të vetvetes edhe pse ai përballet me krijesa që nuk kanë interesa të përbashkëta.

Komente