FavoriteLoadingAdd to favorites

 Jumanji: Welcome to the Jungle (2018)

879 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.

Komente