FavoriteLoadingAdd to favorites

 Home Alone 2: Lost in New York (1992)

261 Shikime
  • Lloji Filmit: Familjar, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.

Komente