FavoriteLoadingAdd to favorites

 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2


Filmi Traileri
542 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Fantazi, Mister
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Harri, Roni dhe Hermiona kërkojnë për Horkruset e mbetura të Voldemortit në përpjekjen e tyre të fundit që ta shkatërrojnë Lordin e Errësirës teksa beteja finale do zë vend në Houguarts.

Komente

harry potter

6 months önce

Komentet tuaja rreth filmit…