FavoriteLoadingAdd to favorites

 Green Street 3: Never Back Down


Filmi Traileri
3040 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një lider ultrasish kthehet përsëri në Green Street për hakmarrje pasi merr vesh që vëllai i tij i vogël është vrarë, por do mund të përballet ai me një lloj të ri huliganësh dhe a do ta gjejë vrasësin e vëllait?

Komente

shpetim

3 months önce

Komentet tuaja rreth filmit…