FavoriteLoadingAdd to favorites

 Goon: Last of the Enforcers (2017)

146 Shikime
  • Lloji Filmit: Komedi, Sport
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pas një dëmtimi të rëndë lojtari i hokejit Dag Glat detyrohet të heqë dorë nga karriera e tij si lojtar dhe të gjejë një punë të zakonshme, por jeta e zakonshme nuk është për të dhe pas thirrjes së ish-ekipit të tij ai niset të ri-zbulojë lavdinë e dikurshme.

Komente