FavoriteLoadingAdd to favorites

 Gladiator


Filmi Traileri
800 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur një gjeneral Romak tradhtohet dhe familja e tij vritet nga djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si gladiator për t’u hakmarrë.

Komente