FavoriteLoadingAdd to favorites

 Alien vs Predator (2004)

196 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Fantashkencë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Gjatë një ekspedite arkeologjike në Bouvetøya të Islandes në Antarktik, një ekip arkeologësh dhe shkencëtarë të tjerë e gjejnë veten të kapur në një betejë mes dy legjendave.

Komente