FavoriteLoadingAdd to favorites

 G.I. Joe: Retaliation (2013)


Filmi Traileri
672 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Fantashkencë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Skuadra Gi Joe jo vetëm po përballen me armikun e tyre të përjetshëm “Kobrat”, por tashmë janë të detyruar të luftojnë dhe kundër qeverisë amerikane që i ka shpallur armikun numër një të shtetit.

Komente