FavoriteLoadingAdd to favorites

 Fort Bliss (2014)


Filmi Traileri
1316 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Luftë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pasi kthehet në shtëpi nga Afganistani, një mjeke e dekoruar e ushtrisë Amrikane dhe një nënë beqare përpiqet të rindërtojë marrëdhënien me djalin e saj.

Komente