FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Finest Hours (2016)


Filmi Traileri
354 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Histori
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Bazuar në një histori të vërtetë. Në 18 Shkurt të vitit 1982 një stuhi e madhe e ndan cisternën Pendëllton në dy pjesë, duke mbajtur brenda më shumë se 30 marinarë. Pavarësisht motit shumë të keq, Berni Ueber merr tre njerëz në një varkë shpëtimi dhe shpëtojnë ekuipazhin, një operacion që konsiderohej i pamundur.

Komente