FavoriteLoadingAdd to favorites

 Falcon Rising (2014)

673 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Chapman ishte, një ish marine i ushtrisë, i cili jetonte në një lagje të varfër në Brazil, por kur motra e ti shkon në Favela si punonjëse sociale ajo ballafaqohet me disa kriminel të cilët sulmojnë atë për vdekje, ndërsa ky duhet të gjej autoret e krimit dhe të ndeshet me Yakuzën.

Komente