FavoriteLoadingAdd to favorites

 Escape Plan (2013)

280 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Mister, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur një planifikues i sigurive të burgjeve e gjen veten të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurt në botë, ai ka për të përdorur aftësitë e tij për të dalë me ndihmë nga brenda.

Komente