FavoriteLoadingAdd to favorites

 Entourage (2015)


Filmi Traileri
240 Shikime
  • Lloji Filmit: Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Ylli i filmave Vinsent Çejs së bashku me miqtë e tij Erik, Breshkën dhe Xhonin janë rikthyer – drejt e për biznes bashkë me agjentin e suksesshëm si drejtor studioje në një projekt të rrezikshëm që është nën regjisimin e Vinsentit.

Komente