FavoriteLoadingAdd to favorites

 Dunkirk (2017)

298 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Histori
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët..

Komente