FavoriteLoadingAdd to favorites

 Drejt Fundit (Film Shqiptar)


Filmi Traileri
352 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

“Drejt Fundit” me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film

Komente