FavoriteLoadingAdd to favorites

 Dragon Eyes (2012)

200 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Në St. Jude, trafikantët e drogës dhe policët e korruptuar kanë shkatërruar gjithë qytetin, por një shpresë e re lind kur aty mbërrin Hong, një luftëtar i stërvitur nga Tiano (Jean-Claude Van Damme).

Komente