FavoriteLoadingAdd to favorites

 Dragon Ball Z: Resurrection of ‘F’ (2015)

287 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Animuar, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Në një ditë të qetë në Tokë, 2 ushtarë të Frizerit, Sorbeti dhe Tagoma, me anë të Sferave të Dragoit ringjallin Frizerin. Frizeri fillon të hakmerret ndaj Gokut.

Komente