FavoriteLoadingAdd to favorites

 Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015)


Filmi Traileri
354 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Animuar, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Në një ditë të qetë në Tokë, dy të mbijetuar nga ushtria e Frizës të quajtur Sorbet dhe Tagoma, shkojnë për të gjetur sferat e dragoit me qëllim për të ringjallur Frizën. Ia dalin mbanë, dhe Friza më pas kërkon të hakmerret kundër sajanëve.

Komente