FavoriteLoadingAdd to favorites

 Dope (2015)


Filmi Traileri
315 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Komedi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Jeta për Malkomin, një djalë i pazakontë i cili po mbijeton në një lagje të rrezikshme, ndryshon pasi ftesa në një festë e nis atë dhe shokët e tij në një aventurë.

Komente