FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Suspect (2013)

191 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Dong-cheol, dikur agjent i forcave speciale në Korenë e Veriut,punon si shefer i një kryetari grupi. Por nuk zgjat shumë dhe ai behet i dyshuar për vrasjen a tij. Duke u ndjekur nga shteti, zbulohet se ai është duke kryer një mision personal…. kërkon për të gjetur një përgjegjës për vrasjen e gruas dhe të bijës së tij.

Komente