FavoriteLoadingAdd to favorites

 Die Hard: With a Vengeance (1995)


Filmi Traileri
527 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Xhon Mek-Klein dhe një pronar dyqani në Harlem vihen në shënjestër nga terroristi gjerman i cili planifikon të vjedhë Rezervat e Shtetit.

Komente