FavoriteLoadingAdd to favorites

 That Demon Within (2014)

168 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një polic i devotshëm i dhuron gjak një banditi pa e ditur se kush ishte ai. I fiksuar pas faktit se i dhuroi gjak një banditi të quajtu (Mreti demon), dhe për të shfarrosur bandën e tij, ai kalon në një traum mendore dhe nuk llogjikon më siç duhet.

Komente