FavoriteLoadingAdd to favorites

 Death Race 4: Beyond Anarchy (2018)


Filmi Traileri
3321 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pas dështimit të një sulmi ndaj të burgosurit Frankenshtajn, një ushtar i specializuar hyn në burg për të marrë pjesë në Garën e paligjshme të Vdekjes dhe për të hequr qafe Frankenshtajnin.

Komente