FavoriteLoadingAdd to favorites

 Damage (2009)


Filmi Traileri
296 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një ish i dënuar, lufton nëpër kafaze për të paguar operacionin që do shpëtonte vajzën e viktimës së tij. Gjatë rrugës ai mëson dashurinë prindërore dhe miqësinë në vende të pamenduara.

Komente