FavoriteLoadingAdd to favorites

 Creed (2015)

172 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Sport
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri Adonis Xhonson “Krid”, i biri i mikut të tij të ndjerë dhe ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në jetën private dhe në të njëjtën kohë pavarësisht talentit nuk arrin të ketë sukses në botën e boksit.

Komente