FavoriteLoadingAdd to favorites

 Conor McGregor: Notorious (2017)

237 Shikime
  • Lloji Filmit: Dokument, Sport
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një film-dokumentar që paraqet jetën e luftëtarit më të përfolur në UFC këto vitet e fundit, Conor McGregor (Konor MekGregor) dhe hapat që ndoqi për tu bërë një nga kampionët më të mëdhenj.

Komente