FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Conjuring 2 (2016)


Filmi Traileri
757 Shikime
  • Lloji Filmit: Horror, Mister, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Loren dhe Ed Uarren udhëtojnë për në Londrën veriore, për të ndihmuar një mama beqare në rritjen e katër fëmijëve në një shtëpi që torturohet nga shpirta keqdashës. Këshillohet të mos shikohet nën moshën 16 vjeç

Komente

Jeton

2 months önce

Komentet tuaja rreth filmit…