FavoriteLoadingAdd to favorites

 Colombiana (2011)


Filmi Traileri
460 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një vajze e re duke e kthyer veten në një vrasëse profesioniste, ajo mbetet e përqendruar te synimi i saj: të gjurmojë dhe të hakmerret ndaj gangsterit përgjegjës për vdekjen e prindërve të saj.

Komente