FavoriteLoadingAdd to favorites

 Chasing the Dragon (2017)


Filmi Traileri
757 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Biografi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një emigrant i paligjshëm nga kontinenti kinez hyn në Hong Kongun e korruptuar, të kolonizuar nga britanikët në vitin 1963, duke u transformuar në një trafikant droge të pamëshirshëm dhe në rritje.

Komente