FavoriteLoadingAdd to favorites

 Capture the Flag (2015)


Filmi Traileri
405 Shikime
  • Lloji Filmit: Animuar, Aventurë, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pasi gjyshi dhe babai i tij nuk mundën të udhëtonin drejt Hënës, Majku vendos të futet në raketë për të thyer mallkimin. Atij i duhet të luftoje edhe me Karsonin, milionerin që do të pushtojë botën dhe gjithashtu të shkatërrojë flamurin amerikan të ngulur në Hënë në 1969.

Komente