FavoriteLoadingAdd to favorites

 Captain Underpants: The First Epic Movie (2017)

303 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Animuar, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Dy fëmijë me imagjinatë të madhe Xhorxhi dhe Haroldi hipnotizojnë drejtorin e shkollës së tyre duke e bërë të mendojë se është një super hero gazmor, Kapiten Mbathja.

Komente