FavoriteLoadingAdd to favorites

 Brotherhood (2010)


Filmi Traileri
301 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Krim, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Ky film tregon historinë e Adam Buckley i cili fsheh prova në mënyrë që të hyjë në një vëllazëri të kolegjit, testi përfundimtar është që të vjedh një dyqan gjatë natës, por fatkeqësisht diçka shkon keq dhe Adam e gjen veten duke jetuar një makth pa fund.

Komente