FavoriteLoadingAdd to favorites

 Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

229 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Komedi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios ribashkohen për të hetuar një rreth të madh grabitje automjetesh të drejtuar nga një mafioz italian…

Komente