FavoriteLoadingAdd to favorites

 Batman: Gotham by Gaslight (2018)


Filmi Traileri
608 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Animuar, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Ne qytetin e Gothamit te shekullit te 19 Xhek Kasapi po terrorrizon rruget. Eshte detyra e Batmanit te zbuloje kriminelin dhe ti japi fund vrasjeve.

Komente