FavoriteLoadingAdd to favorites

 Baby’s Day Out (1994)

344 Shikime
  • Lloji Filmit: Aventurë, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:

Vogelushi Bink ka cdo gje qe i ofron jeta! Jeton ne nje rezidence te madhe dhe del ne faqe te pare te gazetave! Aventura e tij fillon pasi rrembehet nga 3 kriminele! Ai i shpeton atyre dhe eshte gjithmone nje hap perpara gjate ndjekjes se krimineleve!

Komente