FavoriteLoadingAdd to favorites

 Raiders of the Lost Ark (1981)

177 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Arkeologu dhe aventurieri Indiana Jones është i punësuar nga qeveria e SHBA për të gjetur arkën e besëlidhjes para nazistëve.

Komente