FavoriteLoadingAdd to favorites

 Acts of Violence (2018)


Filmi Traileri
444 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur e fejuara e tij rrëmbehet nga një trafikant femrash, Romani dhe vëllezërisht e tij ish-ushtarakë vendosin ta gjejnë atë dhe ta shpëtojnë para se të jetë tepër vonë. Gjatë rrugës, Romani bashkohet me Ejvërin, një polic që po heton trafikimin e femrave dhe që lufton burokracinë e cila ka qëllime të dëmshme.

Komente