FavoriteLoadingAdd to favorites

 88 Minutes (2007)


Filmi Traileri
257 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Krim, Mister
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur një vrasës serial të cilin ai arriti ta gjente dhe ta vinte pas hekurave del në liri, një psikolog i policisë shkencore dhe pedagog i njohur merr një telefonatë duke e lajmëruar se ka 88 minuta jetë…

Komente