FavoriteLoadingAdd to favorites

 6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

175 Shikime
  • Lloji Filmit: Aventurë, Biografi, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një skiator në kërkim të adrenalinës humb në një stuhi bore në mal në qytetin e High Sierras, ku arrin limitet e rezistencës së njeriut dhe detyrohet të përballet me demonët e tij vetiak teksa lufton për mbijetesë…

Komente