FavoriteLoadingAdd to favorites

 47 Meters Down (2017)

264 Shikime
  • Lloji Filmit: Horror, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Dy motra me pushime në Meksikë ngecin në një kafaz peshkaqenësh në fund të oqeanit. Me më pak se një orë oksigjen të mbetur dhe me peshkaqenë të bardhë të mëdhenj rrotull, ato duhet të luftojnë për të mbijetuar.

Komente