FavoriteLoadingAdd to favorites

 12 Strong (2018)


Filmi Traileri
12761 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Histori
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pas 11 shtatorit, kapiteni Miç Nelson kryeson një ekip të forcave speciale amerikane në Afganistan për një mision jashtëzakonisht të rrezikshëm. Atje ushtarët zhvillojnë një partneritet me Aleancën Veriore për të rrëzuar talebanët dhe aleatët e saj të Al-Kaidës. Nelson dhe forcat e tij përballen me vështirësi të mëdha në një luftë kundër një armiku të pamëshirshëm.

Komente

Naim

4 months önce

Dua ta shoh filmin me pelqen shkrimi per filmin

Denis

3 months önce

Komentet tuaja rreth filmit…

armend.neziri

3 months önce

m pelqen filmi dua ta shoh